Úvodem

Pár slov o nás

Naše firma pokrývá realizace zakázek, od návrhu, přes montáž, po konečné naprogramování a následný servis.

Naše firma disponuje kompletním technickým a softwarovým vybavením pro realizaci zakázek. Veškeré nabízené služby pokrýváme z vlastních zdrojů. V místě sídla firmy máme dostatečné skladovací prostory a garáže pro služební vozidla.
Vlastníme potřebnou měřící techniku, konfigurační příslušenství a software. Pro všechny nabízené systémy zajišťujeme náhradní díly, a to ve spolupráci s distributory systémů. K opravám videotechniky zajišťujeme náhradní díly pro nepřetržitý provoz.
Systémy, u kterých provádíme montáž a servis, jsou např. Ateas, Cominfo, Dahua, Hikvision, 2n, Loxone, Lites, Zettler, Schrack, Menvier, Jablotron, Texecom, Tecnoalarm, Galaxy, Paradox, ZPT Vigantice, Metel, Bosch, Toa, R&M, Triton, Alcad, Ikusi, Televes.
Servis je poskytován dle potřeb zákazníka, s možností garance doby nástupu na opravu.

 

Garance za kvalitu služeb

Garantujeme kvalitu našich služeb především tím, že zakázky provádí naši vlastní pracovníci. Také jsme certifikovanou firmou v rámci dodávaných služeb.
Na naše instalace poskytujeme standardní i rozšířenou záruční lhůtu a to dle dodávané technlogie. Doba, po kterou provádíme pozáruční servis, činí minimálně 10 let.
Všechny práce provádíme v souladu s platnými ČSN (chráněné označení českých technických norem) normami. Při montáži jsou dodržovány předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. Výrobky, které dodáváme, vyhovují předpisům ČR.